Dramatičan snimak policije koja ulijeće u pab nakon napada u Londonu - Volim Podgoricu

Dramatičan snimak policije koja ulijeće u pab nakon napada u Londonu

Ulijetanje kombija među pješake na Londonskom mostu i napadi noževima na pijaci Borou i u Voksolu izazvali su paniku među prolaznicima i ljudima koji su subotnje veče provodili po obližnjim pabovima, a policija je pokušavala da obuzda metež, evakuiše građane i pošalje ih na sigurno.

Policajci su odmah nakon ulijetanja kombija na Londonskom mostu u pješake počeli da evakuišu ljude sa javnih mjesta u blizni mjesta napada, a na društvenim mrežama pojavio se i snimak na kojem se vidi kako upadaju u jedan od pabova i traže od ljudi koji su se tu zatekli da legnu na pod.

“Policija nam nije dala nikakva upustva, samo su vikali da bježimo”, pričaju svjedoci.

Britanka Lara Al-Osta ispričala je “Gardijanu” da je prije napada sjedela sa prijateljima na piću ispod Londonskog mosta, kada su sa ulice utrčali ljudi u pab vičući svima da bježe. Lara kaže da su ona i njen prijatelj potrčali gore ka mostu, kada im je policija rekla da bježe odatle, prenosi Blic.

Ujedno, Džerard Vovls (47), tvrdi da je bio na početku južne strane Londonskog mosta kada je vidio da žensku osobu ubada sječivima trojica muškaraca.

“Hoću da znam da li je još živa. Hodam okolo već više od sat vremena i plačem, ne znam šta da radim”, rekao je.

1 komentar

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com