Evo kako je Staniša Mandić najavio dolazak u Crnu Goru i šta su mu Novljani poručili - Volim Podgoricu

Evo kako je Staniša Mandić najavio dolazak u Crnu Goru i šta su mu Novljani poručili

Novljanin Staniša Mandić, član zlatnog tima srpske reprezentacije koja je osvojila svjetsku fudbalsku krunu, poslije slavljeničke euforije sprema se na ljetovanje, gdje bi drugo, nego u – Herceg Novi!

Novljani jedva čekaju da ga dočekaju, a pogledajte kako je on na Instagramu najavio dolazak, i šta su mu njegovi sugrađani odgovorili. Staniša je napisao “ready” i stavio sličicu aviona, HN, pa sunce i srce, a hiljade ljudi je lajkovalo ovaj status. Evo šta su mu Novljani poručili:

– Čekamo te u zavičaju!

– Najbolji i najljpši

– Doktore!

-* Dobro nam došao ŠAMPIONE LAVLJEG SRCA,ZLATNI MOMČE NAŠ !!!

A bilo je i šaljivih komntara:

– Sine navuci lepo bermude, dodaj još jedan prst i ošišaj se ko čojk i pravac Žanjice.

ready ✈️ HN☀️😎☝️❤️

A photo posted by SM7 (@s_mandic7) on

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com