Podgoričanin bježeći od policije završio u Morači - Volim Podgoricu

Podgoričanin bježeći od policije završio u Morači

Brzom akcijom službenika Centra bezbjednosti Podgorica lišeno je slobode lice koje je danas pokušalo da pobjegne ispred Osnovnog državnog tužilaštva.

 

Naime, službenici CB Podgorica su danas brzom i efikasnom akcijom spriječili pokušaj bejsktva V.V. (50). On je danas nakon saslušanja kod državnog tužioca u ODT u Podgorici, kojem je priveden zbog postojanja osnovane sumnja da je počinio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti, ispred zgrade ove institucije pokušao da pobjegne na način što je potrčao u pravcu rijeke Morača i kod Moskovskog mosta se spustio do rijeke kojom prilikom je ušao u vodu i pokušao da prepliva na suprotnu stranu, saopšteno je iz Uprave policije portalu Volim Podgoricu.

 

Službenici CB Podgorica su ga sustigli i lišili slobode.

 

O događaju je obaviješten nadležni državni tužilac koji će se naknadno izjasniti o kvalifikaciji ovog događaja.

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com