DRAMA U CENTRU BEOGRADA! Nema bombe! Sve je bila lažna dojava

Viši sud u Timočkoj evakuisan je danas zbog dojave o bombi!

Naime, kako Kurir saznaje, u toku je evakuacija čitave zgrade. Na lice mjesta stigla je i ekipa policije.

Međutim, brzo je ustanovljeno da je riječ o lažnoj dojavi i sud je nastavio sa radom.
(Kurir.rs)
(Kurir.rs)



