SARA VIDAK: Izdržala sam kaznu u kućnom pritvoru u Beogradu bez elektronskog nadzora! - Volim Podgoricu

SARA VIDAK: Izdržala sam kaznu u kućnom pritvoru u Beogradu bez elektronskog nadzora!

Sara Vidak, koja je osuđena na 30 dana zatvora u Crnoj Gori zbog incidenta u Prekršajnom sudu u Kotoru, za Kurir kaže da je kaznu već izdržala.

– Nakon natpisa u crnogorskim medijima kontaktirala sam svog advokata Srđana Lješkovića u Crnoj Gori koji mi je rekao da je i njemu nejasno zašto se sada ponovo potencira pitanje, ako nije u dnevno političke svrhe. Što se tiče moje kazne Viši sud u Beogradu nije prihvatio presudu koju je doneo Osnovni sud u Kotoru, u visini od četiri mjeseca, već su smanjili kaznu za 30 dana. Kako sam se ja nalazila u zatvoru Spuž u Crnoj Gori 23 dana, na osnovu ove kazne ostalo je još sedam dana koje sam izdržavala u kućnom pritvoru u Beogradu bez elektronskog nadzora – kazala je Vidakova, ne navodeći kada je izdržala kaznu.

(Kurir)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com