Zbog Podgoričkog maratona ove ulice su zatvorene za saobraćaj

Zbog 26. Podgoričkog internacionalnog maratona 2019, koji se održava danas, zatvaren je saobraćaj za sve vrste motornih vozila od šest do 16.30 časova na Trgu Nezavisnosti, a od sedam do devet sati u Ulici slobode, bulevarima Svetog Petra Cetinjskog i Stanka Dragojevića, preko mosta Milenijum, ulici 13. Jula, Dalmatinskoj, bulevaru Džordža Vašingtona, Ulici dr Ljubomira Rašovića, na Krivom mostu, u ulicama Ilije Plamenca, 27. Marta i 24. Jula i u bulevaru Zetskih vladara.
Od 10.30 do 11.30 zabranjen je saobraćaj na putu Golubovci-Matguži-Tuzi kao i od 10.30 do 15 časova na Tuškom putu, putu Radomira Ivanovića ul. Bracana Bracanovića, dijelu ul. Kralja Nikole, bulevaru Crnogorskih serdara, mostu Union bridž, ul. Ivana Milutinovića, bulevaru Jovana Tomaševića, preko mosta Milenijum, u bulevarima Stanka Dragojevića i Svetog Petra Cetinjskog i Ulici slobode.
Zbog održavanja trke zadovoljstva na 5.000 metara saobraćaj će biti zaustavljen od devet do deset sati bulevarom Svetog Petra Cetinjskog, a zbog održavanja trke zadovoljstva na 8.000 metara od 9.20 do 10.30 časova ulicom Kralja Nikole, od raskrsnice sa ul. 27. Marta iz pravca Zabjela do bulevara Svetog Petra Cetinjskog.
Za vrijeme održavanja maratona i polumaratona odvijanje saobraćaja regulisaće Saobraćajna policija po svom planu.
Izvor: CdM



