Djelovi gradova bez struje
Podgorica
– u terminu od 10 do 15 sati: Mosor, Peuta, Gornja i Donja Vrbica, Repetitor Sjenica i dio Meduna; dio Zlatice oko restorana Smederevo
-u terminu od 08 do 15 sati: Ul. Slavonska, Dragoljuba Milačića, Hercegnovska, Andrijevička, Danilovgradska,dio ul. Ive Andrića, Vita Nikolića i Ludviga Kube; dio ul. Milana Raičkovića i dio Kotorske ulice; dio Kuća Rakića; dio ul. Generala Sava Orovića i dio Goranske ulice
-u terminu od 08:30 do 10 sati: dio zgrada na Bulevaru Vojvode Stanka Radonjića
Tuzi
-u terminu od 08:30 do 14 sati: Akšabanovići, Vulevići, Šipčanik, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići
Danilovgrad
– u terminu od 07:30 do 17 sati : Bare Šumanovića, Šobajići, MMijokusovići, Boronjina, Mandići, Ostrog, Kupinovo i Motel Sokolina
-u terminu od 07:30 do 17 sati: Valeta, Vinići i Rova
Nikšić
– u terminu od 08:00 do 17:00 sati: Tospude, Trešnjevo, Rokoči
-u terminu od 08:00 do 17:00 sati: Kaptaža Vidrovan, Orah, Šipačno, Pišteta, Praga, Dubrave, Jasenovo Polje, Lipova Ravan
-u terminu od 09:00 do 11:00 sati: Metalik Miljanić, Buda Tomovića(Janjušević), Žirovnica, Mljekara Srna, Gračanica (Romsko Naselje), Rampa Boksita, Ozrinići, Ramond, Bršno
-u terminu od 12:00 do 14:00 sati: Staro Selo, Jugovići, Miolje Polje
Kotor
– u terminu od 09 do 15 sati: Morinj, naselja Svrčak, Gornji Morinj, Bunovići, Bakoči i Repaje
– u terminu od 09 do 12 sati – Lastva Grbaljska dio potrošača
Herceg Novi
– u terminu od 07 do 15 sati – naselja Kameno, Žlijebi, Ubli, Mokrine, Kruševice i Vrbanj
-u terminu od 08 do 09 sati: naselja Topla 2 i Topla 3, Dom Zdravlja, potrošači oko Doma zdravlja u H.Novom
-u terminu od 09 do 10 sati: opština Herceg Novi, naselje Savina, soliteri na savini, potrošači oko Dječijeg Vrtića na savini, Bolnica Meljine, dio potrošača oko Osnovne Škole Milan Vuković i Školskog centra
Ulcinj
– u terminu od 08:00-14:30 sati: Fraskanjel
-u terminu od 09:00-14:30 (povremeno): dio naselja Pinješ od vojnih zgrada do hotela Albatros
-u terminu od 11:30 – 13:00 sati: Hotel Belvi
-u terminu od 10:00 – 11:30 sati: Hotel Lido
-u terminu od 15:00 – 16:30 sati: Hotel Otrant
-u terminu od 13:30 – 15:00 sati: dio Pinješa i hotel Albatros
-u terminu od 11:30 – 12:30 sati: Hotel Otrant i dio velike plaže
-u terminu od 11:30 – 13:30 sati: Solana
-u terminu od 13:30 – 15:00 sati: Supermarket Voli
-u terminu od 10:00 – 11:30 sati: Drobilana u Gaču
Bijelo Polje
-u terminu od 07:30 do 08:30: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije-Cerovići, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama);
-u terminu od 10:00 do 15:00: DV 10 kV Srđevac (Srđevac, Poda, Bioča, Lozna, Jagoče, Crniš, Trubina);
-u terminu od 10:00 do 15:00: DV 10 kV Žurena (Pašića polje, Žurena, Brzava, Femića krš, Prijelozi, Zagrad, Laholo, Kostići, Kaševari, Potoci, Dubovo);
-u terminu od 07:30 do 17:00: Barice škola, Reljin kamen, Džukeljska jama, Kameno polje;
-u terminu od 09:00 do 14:00: Loznice, Ravna Rijeka, Gevčina;
-u terminu od 09:00 do 12:00: Sokolac;
-u terminu od 09:00 do 15:00: Bliškovo;
-u terminu od 09:00 do 11:00: Grančarevo;
-u terminu od 12:00 do 15:00: Lijeska;
-u terminu od 16:00 do 17:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije-Cerovići, Grančarevo, Ujniče, Pisana jela, Šljemena, Barice-škola, Reljin kamen, Kameno polje, Džukeljska jama);
Mojkovac
-u terminu od 09:00 do 14:00: DV 10 kV Biogradsko jezero (Ćetkovići, Podbišće, Feratovo polje, Gacka, Kovijanići, Kraljevo kolo, Pejovići, Štitarica, Baza-Štitarica, Mrdo, Naselje Baza);
Kolašin
-u terminu od 08:00 do 16:00: DV 10 kV Skrbuša (Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Padež, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekić, Sunga, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari);
-u terminu od 09:00 do 15:00: Bojići.
Berane
– u terminu od 09 do 14:30 sati (kratkotrajno): Dapsiće,Tmušiće i planinski prevoj Lokve
Andrijevica
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Slatina
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kralje
Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Pepiće
-u terminu od 09 do 12:30 sati: dio sela Šarkinovića Lakat
Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Bašča
-u terminu od 09 do 14:30 sati: gornji dio naselja Banđžovo Brdo
-u terminu od 09 do 16 sati: Daciće,Halilovići,Majdan,Kozare;Banđžov,Betonjerka,Bukelj,Kaluđerski Laz,Kamenolom,Kula i dio naselja Carine
Šavnik
– u terminu od 07:30-17:30 sati: Prekornjača, Pošćenje, Petnjica
Pljevlja
– u terminu od 08:00-17:00 sati: Krupice, Rzav, Odžak, Dolovi, Vrulja
-u terminu od 9:00-11:00 sati: Rudnica
Žabljak
– u terminu od 08:00 – 17:00 sati: Uskoci
I discovered your blog post web site online and appearance several of your early posts. Maintain on the really good operate. I additional encourage Rss to my MSN News Reader. Looking for forward to reading far more of your stuff at a later time!…
another hot day in the sunshine house on appleton drive ..|janedoeeUHHH|