Vozio PIJAN pa dobio 30 DANA ROBIJE i zabranu vožnje 4 mjeseca - Volim Podgoricu

Vozio PIJAN pa dobio 30 DANA ROBIJE i zabranu vožnje 4 mjeseca

Sudija Suda za prekršaje u Budvi – odjeljenja u Baru, Alija Musličić izrekao je Z.K (1960) zatvorsku kaznu od 30 dana zbog vožnje u pijanom stanju.

Portparol Suda za prekršaje, sudija Marko Đukanović saopštio je da je Z. K priveden jer je u vozio u alkoholisanoim stanju u koncentraciji od 2,04 g/kg alkohola u organizmu.

“Izrečena je i zaštitna mjera – zabranu upravljanja vozilima B kategorije u trajanju od četir mjeseca i tri kaznena boda”, kazao je Đukanović.

 

Vijesti

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com