Ulcinjanin uhapšen jer je vozio dvije punoljetne osobe

U ulcinjskom naselju Kodre, večeras je lišen slobode mještanin C.A. jer su u vozilu kojim je upavljao, sa njim bile i dvije punoljetne osobe, saznaju Vijesti.
Zbog nepostupanja po zdravstvenim propisima za suzbijanje opasne zarazne bolesti, on će sjutra biti priveden osnovnom dežurnom tužiocu u Ulcinju.
Mjeru zabrane prevoza više od dvije odrasle osobe u istom vozilu, Nacionalno koordinaciono tijelo za zarazne bolesti donijelo je prije tri dana u cilju sprečavanja širenja koronavirusa.
“Moramo shvatiti da je i ova zabrana jako bitna i da je njeno kršenje kažnjivo”, kazao je Vijestima vd rukovodioca ulcinjskog tužilaštva Vladimir Savović. Tužilaštvo je upozorilo vlasnike i zakupce ugostiteljskih objekata da u cjelosti uklone baštenski mobilijar.
“Nepostupanje po ovoj Vladinoj mjeri, takođe podliježe krivičnoj odgovornosti ugostitelja. Za Ulcinj je jako važno da se ova mjera poštuje bez izuzetka”,kazao je Savović.




You truly ensure it is appear really easy along with your presentation however i find this kind of matter to become really something which I believe I’d never realize. It seems too complex and extremely great for me. My partner and i’m looking ahead on your own next publish, My partner and i?|lmost all make an effort to get the cling of it!