UHAPŠENA PODGORIČANKA NA GRANIČNOM PRELAZU: U rezervoaru skrivala 20 kilograma skanka (FOTO/VIDEO)

Granična policija je sa službenicima Uprave carina zaplijenila oko 20 kilograma skanka na izlazu iz Crne Gore, saopšteno je iz Uprave policije.
Granična policija i pripadnici Uprave carina su oko 9.20 sati na graničnom prelazu Ilino brdo kontrolisali vozilo marke „Peugeot 407“ podgoričkih registarskih oznaka kojim je upravljala N.V. (28) iz Podgorice.
“Službenici granične policije i carinski službenici su primjetili prepravke na rezrvoaru vozila gdje su i pronađena skrivena pakovanja sa sadržajem opojne droge”, navodi se u saopštenju.
Zaplijenjena su ukupno 24 pakovanja sa skankom težine oko 20 kilograma.
“N.V. je lišena slobode zbog sumnje da je izvršila krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga”, saopšteno je iz policije.
Detaljna kontrola navedenog vozila je odrađena na graničnom prelazu Klobuk zbog nedostatka smještajnih kapaciteta i loših vremenskih ulova.
Akcija granične i kriminalističke policije u saradnji sa @Customs_MNE – na graničnom prelazu Ilino brdo zaplijenjeno 20kg marihuane.
Opojna droga je pronađena u prostoru prepravljenog rezervoara na putničkom motornom vozilu prilikom kontrole na izlazu iz Crne Gore. pic.twitter.com/ksCwyVjXXU— Uprava policije Crne Gore (@PolicijaCG) April 3, 2021