"NAĐITE POŠTENOG KUPCA, TRI GODINE NISMO PRIMILI PLATE" Radnici "Simon vojaža" uputili apel - Volim Podgoricu

“NAĐITE POŠTENOG KUPCA, TRI GODINE NISMO PRIMILI PLATE” Radnici “Simon vojaža” uputili apel

Bivši radnici preduzeću za prevoz putnika “Simon vojaž”, ponovo su zahtijevali da se, nakon uvođenja stečaja, pronađe pošteni kupac koji bi dao garancije da će ovu firmu ponovo staviti u odgovarajuću funkciju.

Kazali su da bi tako ujedno mogla da im se isplate zaostala potraživanja. Podsjetili su da tri godine nijesu primali plate, i da im za taj period nijesu uplaćivni doprinosi za penzijsko i zdravstveno osiguranje. Napominju da su tu i neisplaćene dnevnice, regresi i druge prinadležnosti.

2 komentara

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com