BAR: Čovjek bacao namještaj sa terase, komunalna policija ga sanckcionisala - Volim Podgoricu

BAR: Čovjek bacao namještaj sa terase, komunalna policija ga sanckcionisala

Komunalna policija Opštine Bar sankcionisala je sinoć stanara u Ulici Maršala Tita u strogom centru Bara, jer je u večernjim satima sa terase stana bacao namještaj na trotoar.

„Čudan je način na koji neki stanari u zgradi shvataju stanovanje! Pojedini stanari smatraju normalnim da otpad izbace kroz prozor ili preko terase, što je bio slučaj prethodnu noć u ulici Maršala Tita broj 9. Nesavjesni stanar sa terase je bacao djelove namještaja ne uzimajući u obzir da će povrijediti ljude koji slobodno šetaju. Komunalna policija izašla je na licu mjesta i istog sankcionisala“, saopštili su iz DOO Komunalne djelatnosti Bar.

Apelovali su na sve građane da otpad odlažu shodno propisima i odlažu u posude namjenjene za to.

(Primorski portal)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com