LAJČAK: Imao sam dugu i iskrenu diskusiju sa Milatovićem o situaciji u Crnoj Gori - Volim Podgoricu

LAJČAK: Imao sam dugu i iskrenu diskusiju sa Milatovićem o situaciji u Crnoj Gori

Specijalni zaslanik Evroske unije za dijalog Beograda i Prištine kao i druga regionalna pitanja zapadnog Balkana Miroslav Lajčak na svom nalogu na društvenoj mreži X objavio je da se susreo sa predsjednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem na marginama Skupštine Ujedinjenih nacija u Njujorku.

On i Milatović su razgovarali o trenutnoj situaciji u Crnoj Gori.

“Imao sam dugu i iskrenu diskusiju sa  predsjednikom Jakovom Milatovićem. Razgovarali smo o trenutnoj situaciji u Crnoj Gori, važnosti zadržavanja evroatlantskog kursa i hitnosti da se trenutni zamah iskoristi za brzu integraciju Crne Gore”, naveo je Lajčak na mreži X.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com