PODGORICA: Rasvijetljene tri krađe, uhapšen osumnjičeni

Podgorička policija uhapsila je E.L. (32) zbog sumnje da je počinio tri krivična djela krađa.
“Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Podgorica, uhapsili su E.L. (32) zbog sumnje da je počinio tri krivična djela teška krađa zbog čega je priveden tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici na dalju nadležnost”, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
Iz UP su kazali da se sumnja da je E.L. izvršio jedno krivično djelo teška krađa tako što je ukrao lap top i novac u iznosu od 200 eura, vlasništvo jednog privrednog društva.
“Takođe, iz dva različita ugostiteljska objekta E.L. je ukrao oko 990 eura, lap top i limitator zvuka, koji je pronađen i vraćen vlasniku”, kazali su iz policije.
Navodi se da prilikom hapšenja E.L. je pronađena određena količina materija za koje se sumnja da su heroin i kokain, te je protiv E.L. podnijeta prekršajna prijava zbog prekršaja iz Zakona o sprečavanju zloupotrebe droga.