Bijelo Polje dobilo struju
Crnogorski elektroprenosni sistem (CGES) stvorio je preduslove za uredno napajanje bjelopoljskog konzuma, naveli su iz te energetske kompanije.
Bijelo Polje je jutros, u pet sati i 54 minuta, ostalo bez struje. Iz CGES-a su naveli da je kvar uslovljen nevremenom, te da je zbog toga došlo do prekida u napajanju električnom energijom u postrojenju “Ribarevine”.
“Ekipe CGES-a uspjele su sanirati posljedice kvara, uključiti 110/35 kV transformator pod napon, i time osigurati neprekidno napajanje električnom energijom”, navodi se u objavi na Fejsbuku.



