KARLEUŠA U ŠOKU: Snimak sa njenog koncerta u filmu o Amy Winehouse

Mediji u Srbiji raspisali su se o skandalu u koji je upetljana Jelena Karleuša i svjetski slavna Amy Winehouse o kojoj je nedavno objavljen dokumentarac “The Girl Behind the Name”.
Svi već dobro znamo da je Amy ima neupitne muzičke sposobnosti, ali i puno problema s drogom i alkoholom. Svoj zadnji koncert održala je upravo u Beogradu, a na snimci dokumentarca o slavnoj pjevačici izgleda se dogodio gaf.
Naime, riječ je par kadrova koji su namontirani da izgledaju kao da je u pitanju koncert Amy Winehouse na Kalemegdanu, no izgleda kako se radi o kadrovima s koncerta Viva La Diva koji je Karleuša 2013. godine održala na beogradskom Ušću.
“Dešava se skandal svjetskih razmjera, a ja spavam. Gledam snimku mog koncerta u filmu o Amy Winehouse i plačem”, napisala je Karleuša na Twitteru.
Film o slavnog britanskoj pjevačici režirao je Asif Kapadia, te je pokupio sve pohvale. Može se pohvaliti i zaradom od 22 miliona dolara.
(avaz.ba)
cartierbraceletlove Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have truly enjoyed surfing around your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon!
alhambra collana giallo oro finto http://www.migliorecollana.net/tag/imitazione-van-cleef-arpels-collana
I want to express my gratitude for your kindness for folks who absolutely need guidance on that niche. Your personal dedication to getting the solution all-around appears to be quite helpful and have encouraged professionals just like me to attain their dreams. Your entire informative report signifies so much a person like me and a whole lot more to my office workers. Regards; from all of us.