Protest u Botunu: Policija čuva ulaz u gradilište - Volim Podgoricu

Protest u Botunu: Policija čuva ulaz u gradilište

Počelo je okupljanje Botunjanja i stanovnika Zete kod kapije postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda Podgorice u Botunu kako bi blokirali ulazak radnika na gradilište.

Kod kapije gradilista prisutna je policija,piše Dan.

Blokadu gradilišta najavili su na zboru građana održanom u subotu, 28. februara.Protesti u Botunu ponovu su pokrenuti prije nekoliko dana zbog, kako tvrde mještani, otkopavanja opasnog otpada na gradilištu. Informacija o toj vrsti otpada od nadležnih nije potvrđena, a rečeno je da će iskope ispitati CETI.

Dan

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com