Ministarstvu pomorstva javilo se oko 20 pomoraca iz Ormuskog moreuza - Volim Podgoricu

Ministarstvu pomorstva javilo se oko 20 pomoraca iz Ormuskog moreuza

Oko 20 crnogorskih pomoraca koji se nalaze u Ormuskom moreuzu, do sada se za pomoć javilo Ministarstvu pomorstva, nezvanično saznaje TVCG. Među njima ima zainteresovanih za evakuaciju.

Ministarstvo bi trebalo da se danas oglasi s preciznijim informacijama.

Kako su kazali, u komunikaciji su s kolegama, brodskim agencijama i kompanijama, i prikupljaju podatke o našim pomorcima koji su na ratom zahvaćenom Bliskom istoku.

TVCG

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com