Dejčak (2) u vrtiću prestao da diše i umro - Volim Podgoricu

Dejčak (2) u vrtiću prestao da diše i umro

Dječak M. M. od dvije godine, dovezen je bez svijesti na Univerzitetsku dječju kliniku u 14.10 sati kolima Hitne pomoći iz vrtića “Dečji lug” u Malom Mokrom Lugu

Dijete je dovezeno bez svesti u pratnji direktorke.

Posle reanimacije, dete je preminulo u 15 sati.

Kada je Hitna pomoć dovezla dijete iz vrtića, dečak je na prijemu bio bez disajne i srčane radnje.

Nakon više od 45 minuta reanimacije na odeljenju intenzivne nege lekari su konstatovali smrt deteta.

(blic.rs)

1 komentar

  1. *Nice post. I discover some thing much harder on various blogs everyday. Most commonly it is stimulating to study content from other writers and exercise a specific thing from their website. I’d opt to apply certain while using the content in this little blog whether or not you do not mind. Natually I’ll provide a link on your own internet weblog. Appreciate your sharing.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com