Spajić: Riješen problem poljoprivrednika, od ponedjeljka kreće otkup viškova mlijeka - Volim Podgoricu

Spajić: Riješen problem poljoprivrednika, od ponedjeljka kreće otkup viškova mlijeka

Akutni problem naših poljoprivrednika je riješen, od ponedjeljka kreće otkup svih viškova mlijeka, poručio je premijer Milojko Spajić nakon sastanka sa predstavnicima farmera, mljekara i trgovačkih lanaca.

Kako je napisao na mreži X, postignut je dogovor sa trgovinskim lancima koji garantuje sigurnost proizvođačima i nesmetan nastavak otkupa.

“Kako bi se tržište stabilizovalo, pokrećemo i akciju za građane – od ponedjeljka će litar jogurta koštati 0,99 eura, a pakovanje od 1,5l iznositi 1,49 eura”, istakao je Spajić.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com