Na Koniku izgorio „Audi Q7“ - Volim Podgoricu

Na Koniku izgorio „Audi Q7“

U naselju Konik, na Bulevaru dr Ibrahima Koristovića, u Podgorici jutros je izgorio luksuzni automobil „audi Q7“

Kako je portalu Dan kazao Nikola Bojanović, komandir Službe zaštite i spasavanja Podgorice, informaciju da gori vozilo zaprimili su u 2 sata i 56 minuta.

“Nakon dva minuta na mjesto događaja izašlo je jedno vozilo sa tri vatrogasca. Stigli su u 2.58 sati, u 3 sata i 6 minuta su lokalizovali požar, a potpuno ga ugasili u 3 sata i 17 minuta”, kazao je Bojanović.

Kako je kazao, nadležne službe će se baviti uzrokom požara, jer to nije u njihovoj nadležnosti.

Dan

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com