Justin Bieber traži mir - Volim Podgoricu

Justin Bieber traži mir

Izgleda da je došlo vrijeme da se saberu misli pa je Jus je krenuo u šetnju. Njegova samoća nije dugo trajala, jer su ga ubrzo prepoznali obožavatelji i novinari. Malo se slikao i pričao sa obožavateljima pozirao za novinare a onda im rekao:”Ponekada mi je potrebno malo samoće.” prenosi X17.

Zatim je u pratnji samo jednog tjelohranitelja nastavio svoju samotnu šetnju dokom. Podijelio je sliku na instagramu napisavši “Zar svi mi ne tražimo mir?”

(BRAVO)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com