PODGORICA: Gradske službe nastavile ćišćenje korita Ribnice

Gradske službe su danas u blizini Kraljevog parka nastavile prošlonedjeljnju akciju čišćenja korita rijeke Ribnice u neposrednoj blizini Kraljevog parka. U akciji su učestvovali pripadnici Službe zaštite i radnici gradskih preduzeća “Zelenilo” i “Čistoća”.
Tokom akcije su na tom nepristupačnom terenu sakupljene i ukolnjene velike količine raznog otpada, a cilj akcije je uređenje korita Ribnice i prostora u blizini te rijeke u samom centru grada. Ukoliko dozvole vremenske prilike akcija će se nastaviti i tokom vikenda.




