Arkanov sin Mihailo nudi 4 miliona evra onome ko UBIJE CECU - Volim Podgoricu

Arkanov sin Mihailo nudi 4 miliona evra onome ko UBIJE CECU

Mihajlo Ražnatović, jedan od sinova pokojnog Željka Ražnatovića Arkana, objavio je skandalozni status na Fejsbuku u kom je pozvao na ubistvo maćehe Svetlane Cece Ražnatović.

Status na Fejsbuku koji je postavio Mihajlo Ražnatović

Foto: Mihajlo Ražnatović / FacebookStatus na Fejsbuku koji je postavio Mihajlo Ražnatović

Naime, Mihajlo je u statusu koji je juče postavio a potom obrisao sa Fejsbuka, ponudio četiri milona evra za ubistvo Cece Ražnatović, i dodatnih dva, za onog ko njegovog polubrata Vojina iz Amerike dovede u Srbiju, kako bi maćehi iskopao grob.

Inače, povod za sukob između Mihajla i Cece Ražnatović bio je intervju koji je za jedan dnevni list dao Arkanov sin, nakon čega je Ceca odgovorila na svom Instagram profilu. Međutim, nakon što je Ceca izrazila sumnju da je profil na Fejsbuku lažan, Mihajlo Ražnatović se ni tu nije zaustavio pa je objavio još jedan status, prenosi Blic.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com