Sada je definitivno kraj Andrije i Anđelke - Volim Podgoricu

Sada je definitivno kraj Andrije i Anđelke

Pjesmom Ere Ojdanića tim serije “Andrija i Anđelka” se oprostio od fanova na svom Instagram nalogu.

“Još dva dana i kraj” pisalo je uz videu u kome su učesnici ove serije pjevali “Oj drugovi, je l’ vam žao, rastanak se primakao?”.

Brojni fanovi su odgovorili da im jeste žao i da ne mogu da vjeruju da je kraj.

Ovo je tek treća sezona ove popularne serija, a originalna verzija po kojoj je i rađen srpski serijal je imao pet sezona, tako da možemo očekivati nastavak.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com