ABAZOVIĆ: Neću pominjati datum ali su Spajićevi premijerski dani odbrojani, pad Granda je označio cijepanje PES-a - Volim Podgoricu

ABAZOVIĆ: Neću pominjati datum ali su Spajićevi premijerski dani odbrojani, pad Granda je označio cijepanje PES-a

Bivši premijer Dritan Abazović kazao je da se sve što je pričao ispostavilo tačnim i da se to vidjelo na slučaju Andreja Milovića.

ABAZOVIĆ: Je li opet procenat od 5 miliona od novog zaduženja u nečijem džepu? (VIDEO)

„Jedno kontrolno saslušanje koje ste zakazali ostavilo vas je bez ministra pravde, u partijskom smislu. Na toj sjednici sam rekao da su dani Andreja Milovića u Vladi odbrojani. Sad neću reći datum ali sve što sam rekao se ispostavilo tačno, kada su odbrojani dani premijera Spajića na čelu Vlade“, kazao je Abazović.

Dodaje da je šema broj 2 spremna i da građani uzmu kokice.

„Samo nastavite da radite kako ste krenuli. Ovo nije prazna politička priča. Ja nisam čuo nijedan novi projekat. Sve što radite je pobrojano u prostornom planu 43. Vlade“, kazao je Abazović.

Abazović je takođe dodao da je pad klana iz Granda označio cijepanje PES-a.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com