Bar: Evakuisani učenici dvije srednje škole, stigla dojava o postavljenim bombama - Volim Podgoricu

Bar: Evakuisani učenici dvije srednje škole, stigla dojava o postavljenim bombama

Učenici dvije srednje škole u Baru evakuisani su danas nešto poslije 9 i 30 časova, nakon što je na više adresa stigla dojava o postavljenim bombama koje trenutno ispituje Uprava policije.

“Vijestima” su iz barske policije nezvanično kazali da su nedavno dobili poziv i da se njihovi službenici nalaze u dvije škole – Gimnaziji “Niko Rolović” u Ulici Mila Boškovića i Srednjoj stručnoj školi u Ulici Rista Lekića.

Učenici su, kako su naveli, evakuisani a policija će detaljno provjeriti objekte.

U prijetnji eksplozivom s detonatorima, koja je dostavljena na više adresa, pominje se i Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola, mada ta obrazovna ustanova zgradu dijeli s Gimnazijom i nastavu održava u drugoj smjeni.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com