BIVŠI PREMIJER NAPISAO KNJIGU: Promocija u Sabornom hramu, govori sveštenik Gojko Perović - Volim Podgoricu

BIVŠI PREMIJER NAPISAO KNJIGU: Promocija u Sabornom hramu, govori sveštenik Gojko Perović

Iako je u više navrata, nakon odlaska sa funkcije premijera, najavljivao da će napisati knjigu, i u njoj iznijeti svoje viđenje društveno političkih dešavanja u proteklih par godina, malo ko je očekivao da će to biti ovako brzo.

Predstavljanje knjige prof. dr Zdravka Krivokapića ,,Blago(š)” najavljeno je za četvrtak u kripti Sabornog hrama Hristovog Vaskrsenja u Podgorici, a o knjizi će, pored autora, govoriti sveštenik Gojko Perović, dr Nataša Jovanović.
Vladi premijera Zdravka Krivokapića izglasano je nepovjerenje 4. februara u Skupštini Crne Gore.

Krivokapić je postao premijer nakon pada režima koji je vladao Crnom Gorom tri decenije, 30.avgusta 2020. godine.

Do trenutka kada je,  na preporuku i insistiranje Mitropolije crnogorsko primorske, došao na čelo liste Za budućnost Crne Gore, šira javnost nije znala za Krivokapića koji je profesor na Univerzitetu Crne Gore.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com