Čarapić: Nećemo praviti koalicije sa bivšim režimom - Volim Podgoricu

Čarapić: Nećemo praviti koalicije sa bivšim režimom

Šef poslaničkog kluba Pokreta Evropa sad Vasilije Čarapić poručio je da ta partija neće praviti koalicije sa političkim subjektima koje smatra odgovornim za način upravljanja Crnom Gorom u prethodnim decenijama.

Gostujući u emisiji Klub Aplus na Aplus televiziji, govorio je i o izmjenama zakona o Agenciji za nacionalnu bezbjednost i Ministarstvu unutrašnjih poslova, ističući da je njihov cilj jačanje institucija i uklanjanje kompromitovanih kadrova iz sistema bezbjednosti.

Komentarišući tvrdnje da su izmjene zakona o ANB-u i MUP-u samo formalni razlog političkih sukoba, Čarapić je rekao da PES nema namjeru da sarađuje sa strukturama koje smatra nasljednicima bivšeg režima.

“PES sa neprijateljima neće praviti nikakve saradnje ni koalicije. Iako smo za ovih par godina nešto pokazali, to je da imamo neki kredibilitet i principijelnost kada je u pitanju naše političko djelovanje, orijentacija i izbor načina vladavine. Naš način vladavine je potpuno dijametralno suprotan od načina vladavine bivšeg režima”, poručio je šef poslaničkog kluba PES.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com