Dojava o bombi u Gimnaziji “Slobodan Škerović” stigla putem mejla, u toku provjera - Volim Podgoricu

Dojava o bombi u Gimnaziji “Slobodan Škerović” stigla putem mejla, u toku provjera

Na mejl adresu Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici, oko 14 časova, stigao je mejl da je postavljena eksplozivna naprava, saopšteno je CdM-u iz policije.

“Policijski službenici su na terenu i preduzimaju aktivnosti na provjeri i obezbjeđenju objekta”, kazali su iz policije.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com