Eksplozija u rožajskom Domu zdravlja - Volim Podgoricu

Eksplozija u rožajskom Domu zdravlja

Snažna eksplozija odjeknula je juče oko 16 časova u zgradi Doma zdravlja u Rožajama pri čemu su, prema nezvaničnim informacijama, uništene dvije prostorije koje su služile za administrativne poslove.

Prema prvim, nezvaničnim informacijama, uništene su dvije prostorije koje su se koristile za administrativne poslove.

Srećom, u trenutku eksplozije u tim prostorijama nije bilo ni zaposlenih ni pacijenata, pa povrijeđenih nema.

Uzrok eksplozije za sada nije poznat. Policija i nadležne službe obavljaju uviđaj, a više detalja očekuje se nakon završetka istrage.

Kako prenosi RTCG, incident neće uticati na rad ove zdravstvene ustanove.

Svi zakazani pregledi i druge usluge biće obavljeni prema planu, bez odlaganja.

RTCG

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com