Evo ko su kandidati SD-a za poslanike - Volim Podgoricu

Evo ko su kandidati SD-a za poslanike

“Sa velikim zadovoljstvom predstavljam kandidate za poslanike, koji će se u ime Socijaldemokrata naći na našoj koalicionoj izbornoj listi” napisao je na Tviteru predsjednik SD dr Damir Šehović.

Kako je naveo, lista je ujedno i potvrda njegove čvrste posvećenosti nastavku reformskih iskoraka u partiji, kao i daljem podmlađivanju i širenju kadrovske ponude, koju je prije godinu i po dana najavio na partijskom Kongresu, “ne slučajno održanom pod sloganom #ZaNovoVrijeme”.

“Zahvalan sam kolegama iz Glavnog odbora i Predsjedništva koji su pružanjem jednoglasne podrške listi koju sam predložio pokazali da su jednako kao i ja uvjereni da će: Boris Mugoša, Bane Nenezić, Nihad Canovoć, Nikola Zirojević, Irma Nišić, Miloš Čelanović, Milica Lekić, Ćazim Hodžoć i Ivana Raščanin-Radičević, na najbolji mogući nači u kampanji reprezentovati i SD i istinsku građansku i evropsku, odnosno emancipatorsku politiku na kojoj od osnivanja stabilno i dosljedno insistiramo”.

Šehović je izrazio očekivanje da će oni koji među njima budu izabrani za poslanike u novom sazivu Skupštine, biti sigurno glas pristojne i civilizovane Crne Gore, “kojima je, jednako kao i svima nama iz rukovodstva partije, pristojnost, kompetentnost, ali i beskompromisnost kada je riječ o interesima države i njenim temeljnim vrijednostima, apsolutni prioritet”.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com