Kolić: Stanje u Bijelom Polju stabilno, vodostaji u padu - Volim Podgoricu

Kolić: Stanje u Bijelom Polju stabilno, vodostaji u padu

Načelnik Službe zaštite i spašavanja Bijelo Polje Edin Kolić saopštio je da je stanje na teritoriji te opštine danas stabilno.

Kako je naveo, ekipe su na terenu i tokom dana bilo je intervencija na nekoliko lokacija, uglavnom kada je riječ o crpljenju vode iz pomoćnih objekata, garaža i podruma.

„Služba komunalnog preduzeća intervenisala je na jednoj lokaciji, gdje je uklonjeno stablo koje se nasukalo na mostu u Zekića Rijeci. Dežurne ekipe redovno obilaze sva kritična mjesta, a nivo vodostaja je osjetno u padu“, kazao je Kolić.

On je ovom prilikom pohvalio odličnu saradnju svih lokalnih službi koje su, kako je istakao, 24 sata pripravne, na terenu i daju maksimum u radu.

Kolić je dodao da će sanacione mjere biti donesene na sastanku Opštinskog štaba, kada se za to steknu uslovi.

RTCG

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com