Kompanija Idea donirala Direktoratu za zaštitu i spašavanje MUP-a opremu vrijednu 10.000 eura - Volim Podgoricu

Kompanija Idea donirala Direktoratu za zaštitu i spašavanje MUP-a opremu vrijednu 10.000 eura

Kompanija Idea-CG donirala je Direktoratu za zaštitu i spašavanje Ministarstva unutrašnjih poslova Crne Gore opremu ukupne vrijednosti 10.000 eura.

“Ova vrijedna donacija obuhvata dio opreme neophodne za rad službenika Direktorata, a uključujući elemente uniformi i rančeve namijenjene terenskim aktivnostima, saopšteno je iz MUP-a.

Kako su kazali, riječ je o kvalitetnoj i funkcionalnoj opremi koja će se koristiti prilikom sprovođenja preventivnih i operativnih mjera zaštite i spašavanja, te doprinijeti unapređenju bezbjednosti i efikasnosti službenika na terenu.

“Donirana oprema predstavlja značajnu podršku daljem jačanju kapaciteta Direktorata za zaštitu i spašavanje, koji ima ključnu ulogu u reagovanju na vanredne situacije i zaštiti života, imovine i životne sredine građana Crne Gore”, navodi se u saopštenju.

Ministarstvo unutrašnjih poslova izražava zahvalnost kompaniji Idea-CG na iskazanoj društvenoj odgovornosti i prepoznatoj važnosti podrške institucijama sistema zaštite i spašavanja.

“Ovakvi primjeri saradnje javnog i privatnog sektora potvrđuju posvećenost zajedničkom cilju i jačanju otpornosti zajednice i unapređenju sistema reagovanja u vanrednim situacijama”, zaključuju u saopštenju.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com