Medojević: Čedo Popović pere pare braće Đukanović preko „oslobodilaca“ - Volim Podgoricu

Medojević: Čedo Popović pere pare braće Đukanović preko „oslobodilaca“

Čedo Popović pere pare braće Đukanović preko „oslobodilaca“, kazao je lider Pokreta za promjene Nebojša Medojević.

„Brutalna devastacija Boke kotorske od strane DPS tajkuna dio je pažljivo pripremane i koordinirane aktivnosti organizovane kriminalne grupe“, kazao je Medojević.

Prema njegovim riječima, članovi te grupe su u vrhu više državnih organa i javnih preduzeća, kao i Opštine Herceg Novi.

„Spajić je pokrneuo aferu jer Čedo Popović nije platio reket. Slučaj treba da preuzme Glavni specijalni tužilac Vladimir Novović“, istakao je Medojević.

On je na društvenoj mreži X podijelio najnovijiMiloš Medenica ili AI vvideo u kojem se ističu ozbiljne optužbe na račun Popovića.

„Evo i Medeni potvrđuje da je Medo sve u pravu. Gdje je DPS stao sa pljačkom države, ‘oslobodioci’ su nastavili. Živo blato korupcije“, napisao je Medojević na društvenoj mreži X.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com