Na Žabljaku u devet sati izmjereno -8,6 stepeni
Žabljak je u devet sati bio najhladniji grad u Crnoj Gori sa -8,6 stepeni. Prema podacima Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju, i Kolašin, Pljevlja i Berane bili su u temeraturnom minusu.
U Kolašinu je u devet sati jutros izmjereno -4,4 stepena, Pljevljima -3,4, a u Beranama -2,7. Nešto toplije bilo je na Cetinju – 0,6 stepeni, Nikšiću 1,2.
Prema prognozi Zavoda, na sjeveru će danas biti oblačno, hladno i tmurno, ponegdje uz provijavanje slabog snijega.
Vjetar će biti mjestimično umjeren do jak sjeverni.



