Na Žabljaku u devet sati izmjereno -8,6 stepeni - Volim Podgoricu

Na Žabljaku u devet sati izmjereno -8,6 stepeni

Žabljak je u devet sati bio najhladniji grad u Crnoj Gori sa -8,6 stepeni. Prema podacima Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju, i Kolašin, Pljevlja i Berane bili su u temeraturnom minusu.

U Kolašinu je u devet sati jutros izmjereno -4,4 stepena, Pljevljima -3,4, a u Beranama -2,7. Nešto toplije bilo je na Cetinju – 0,6 stepeni, Nikšiću 1,2.

Prema prognozi Zavoda, na sjeveru će danas biti oblačno, hladno i tmurno, ponegdje uz provijavanje slabog snijega.

Vjetar će biti mjestimično umjeren do jak sjeverni.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com