Pun autobus putnika sa lažnim PCR testovima! - Volim Podgoricu

Pun autobus putnika sa lažnim PCR testovima!

U turističkom autobusu koji je išao iz Skoplja za Bugarsku 30 putnika je posjedovale lažne PCR testove, saopštila je policija Sjeverne Makedonije.

Kako se precizira, prilikom kontrole u autobusu turustičke agencije iz Skoplja pogranični policajci na Graničnom prelazu “Deve bair” su otkrili 30 PCR testova za koje su posumnjali da nijesu validni, odnosni da nijesu izvađeni u ovlašćenoj medicinskoj ustanovi, kako javlja B92.

Ti testovi koje su priložili putnici turističkog autobusa, kako ističe policija Sjeverne Makedonije, su poslije napravljene dodatne provjere oduzeli.

Uhapšena su dva albanska državljanina i izvedena pred suduju, dok će za 28 ostalih makedonskih putnika, biti obavljene dodatne provjere i protiv njih će tužilaštvu biti podnijete krivične prijave.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com