RAKOČEVIĆ O ABAZOVIĆU: Ko jednom izda, izdaće ponovo - Volim Podgoricu

RAKOČEVIĆ O ABAZOVIĆU: Ko jednom izda, izdaće ponovo

Stara izreka kaže: “Ko jednom izda, izdaće ponovo”. Ko je vjerovao da će se Dritan Abazović ponašati drugačije, gori je od njega, kazao je član Predsjedništva Socijaldemokrata Marko Rakočević.

“Dritan i Joković, nastavljaju da Crnu Goru guraju pod Vučićevu čizmu. Onima koji učestvuju ili podržavaju “otvorenobalkansku” Vladu ostaje da glasno ćute”, naveo je Rakočević na Tviteru.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com