U Plužinama uhapšen državljanin BiH, vozio pijan - Volim Podgoricu

U Plužinama uhapšen državljanin BiH, vozio pijan

Službenici Stanice policije u Plužinama su kontrolisali i uhapsili O.O. (44) iz Bosne i Hercegovine koji je vozio pod dejstvom alkohola, saopšteno je iz Uprave policije.

Kako su naveli, testiranjem je utvrđeno da je upravljao vozilom pod dejstvom alkohola u koncentraciji od 2,07 g/kg.

“Priveden je sudiji za prekršaje na dalju nadležnost”, zaključuje se u objavi policije na mreži X.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com