Vučić: Srbija je glavna tema svih napada u Crnoj Gori, odgovoriću Podgorici „ono što zaslužuje“ - Volim Podgoricu

Vučić: Srbija je glavna tema svih napada u Crnoj Gori, odgovoriću Podgorici „ono što zaslužuje“

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Hamburgu da je Srbija glavna tema svih napada u Crnoj Gori i da će Podgorici odgovoriti na licu mjesta “ono što zaslužuje”.

On je nakon učešća na panelu u okviru Hamburške konferencije o održivosti, u obraćanju medijima kazao da u Crnoj Gori „ne znaju kako da naprave koaliciju“.

„Zato neki misle da mogu da se iživljavaju nad Srbijom i da pritom imaju pravo još da nam drže pridike“, kazao je predsjednik Srbije.

„Dobićete odgovor koji zaslužujete, na licu mjesta jer ne bih odavde iz Hamburga o tome govorio“, kazao je Vučić koji nakon posjete Njemačkoj putuje u Tivat gdje učestvuje na Samitu lidera Brdo-Brioni procesa.

BETA

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com