Zapalilo se vozilo na autoputu - Volim Podgoricu

Zapalilo se vozilo na autoputu

Prva dionica Smokovac – Mateševo, auto – puta Bar – Boljare puštena je jutros u saobraćaj.

Srećom vozač i saputnici su na vrijeme izašli iz kola koja su u poptpunosti izgorjela.

Iz Operativno komunikacionog centra Uprave policije su saopštili da o ovom događaju za sada nemaju informacija.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com