Evo kako je Staniša Mandić najavio dolazak u Crnu Goru i šta su mu Novljani poručili
Novljanin Staniša Mandić, član zlatnog tima srpske reprezentacije koja je osvojila svjetsku fudbalsku krunu, poslije slavljeničke euforije sprema se na ljetovanje, gdje bi drugo, nego u – Herceg Novi!
Novljani jedva čekaju da ga dočekaju, a pogledajte kako je on na Instagramu najavio dolazak, i šta su mu njegovi sugrađani odgovorili. Staniša je napisao “ready” i stavio sličicu aviona, HN, pa sunce i srce, a hiljade ljudi je lajkovalo ovaj status. Evo šta su mu Novljani poručili:
– Čekamo te u zavičaju!
– Najbolji i najljpši
– Doktore!
-* Dobro nam došao ŠAMPIONE LAVLJEG SRCA,ZLATNI MOMČE NAŠ !!!
A bilo je i šaljivih komntara:
– Sine navuci lepo bermude, dodaj još jedan prst i ošišaj se ko čojk i pravac Žanjice.
A photo posted by SM7 (@s_mandic7) on




1 komentar