Abazović posjetio Sveti Stefan - Volim Podgoricu

Abazović posjetio Sveti Stefan

Premijer u tahničkom madatu Dritan Abazović posjetio je danas Sveti Stefan.

“Završne pripreme za otvaranje Svetog Stefana, bisera naše obale. Svi zajedno idemo ka rekordnoj sezoni”, rekao je Abazović.

On se zahvalio predstavnicima državnih institucija, zakupcima, mještanima i njihovim predstavnicima na konstruktivnom pristupu.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com