ADŽIĆ: Imenovanjem Čolakovića šaljemo lošu poruku - Volim Podgoricu

ADŽIĆ: Imenovanjem Čolakovića šaljemo lošu poruku

Za ministra unutrašnjih poslova Filipa Adžića neprihvatljivo je imenovanje bilo kog lica, protiv kog je formiran predmet zbog koruptivnih krivičnih djela, na odgovornu poziciju u državnom preduzeću.

On je to poručio nakon što su pojedini mediji objavili da je Milan Čolaković predložen za člana Upravnog odbora Montekarga, iako je, kako su naveli, osumnjičen za zloupotrebu službenog položaja.

“Obaveza mi je biti protiv kadrovskog rješenja protiv kojeg je Specijalno tužilaštvo formiralo predmet i saslušalo u svojstvu osumljičenog. Poštujem prezumpciju nevinosti, ali razmišljam i o lošoj poruci koju bi takvim imenovanjem poslali”,objavio je Adžić na Tviteru.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com