Atletičar iz Sarajeva operisan, osjeća se dobro
Mladi atletičar iz Sarajeva koji je za vikend napadnut u Baru, operisan je i dobro se osjeća.
To je na Tviteru saopštila Arduana Pribilja majka jednog od povrijeđenih dječaka.
Podsjećamo, dvojica maloljetnih atletičara napadnuti su u Baru, a jedan od njih je teško povrijeđen i hospitalizovan u Kliničkom centru Crne Gore.
Protiv četiri osumnjičena maloljetnika podnijeta je krivična prijava.
Petom učesniku incidenta Božidaru Kaluđeroviću, određeno je zadržavanje do 72 sata.



