BAJKOVITO: Žabljak pod snijegom (FOTO)

Na Žabljaku je za 12 sati palo 26 santimetara snijega.
Snijeg je počeo da pada sinoć, a visina sniježnog pokrivača od 26 santimetara izmjerena je jutros u 8 časova.
Putevi su prohodi, ali se saobraća otežano prema selima.
Smanjena je vidljivost prema Šavniku.
Gradske ulice su očišćene, a škole rade prenose Vijesti.
Prošle godine 20. aprila, kao i ovog puta, na kopnu zemlju palo je oko 30 santimetara snijega.










