BAJKOVITO: Žabljak pod snijegom (FOTO) - Volim Podgoricu

BAJKOVITO: Žabljak pod snijegom (FOTO)

Na Žabljaku je za 12 sati palo 26 santimetara snijega.

 


 

Snijeg je počeo da pada sinoć, a visina sniježnog pokrivača od 26 santimetara izmjerena je jutros u 8 časova.

Putevi su prohodi, ali se saobraća otežano prema selima.

 

 

Smanjena je vidljivost prema Šavniku.

Gradske ulice su očišćene, a škole rade prenose Vijesti.

Prošle godine 20. aprila, kao i ovog puta, na kopnu zemlju palo je oko 30 santimetara snijega.


Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com