BAR: Uhapšen zbog vožnje pod dejstvom narkotika - Volim Podgoricu

BAR: Uhapšen zbog vožnje pod dejstvom narkotika

Barska policija uhapsila je sinoć D.Ć.  zbog vožnje pod dejstvom narkotika.

“Policija je u Baru uhapsila je vozača D.Ć. On je kontrolisan sinoć oko 21.00 časova u tom gradu, te je utvrđeno da je vozilom upravljao pod uticajem narkotika”, saopštila je Uprava policije u objavi na platformi X, poznatijoj kao Twitter.

Navodi se da će D.Ć. uz prekršajnu prijavu biti priveden nadležnom sudiji za prekršaje.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com