Bečić: DPS je doživio ubjedljivi politički nokaut
Lider Demokrata Aleksa Bečić je proglasio pobjedu opozicije u Herceg Novom i poručio da je Demokratska partija socijalista doživjela ubjedjljivi politički nokaut.
“Dali smo riječ i riječ smo održali. Nakon Budve, nakon Kotora od večeras je i Herceg Novi slobodan,” kazao je Bečić.
Bečić je na konferenciji za novinare kazao da je DPS u odnosu na parlamentarne izbore pao za pet procenata, a da su Demokrate sa 14 skočili na 25 procenata.
“I nakon Budve, i nakon Kotora i nakon šamara u Nikšiću, DPS je u Herceg Novom doživio ubjedljivi politički nokaut,” kazao je Bečić. Bečić je kazao da je ovo najsrećniji dan u njegovom životu.
(Vijesti)



