BIL GEJTS IMA KORONU: Imam sreće da sam primio vakcinu i buster - Volim Podgoricu

BIL GEJTS IMA KORONU: Imam sreće da sam primio vakcinu i buster

Bil Gejts, jedan od najbogatijih ljudi i osnivač “Majkrosofta”, pozitivan je na koronavirus.

Gejts je na Tviteru naveo da ima blage simptome. Dodao je da će biti u izolaciji dok se ne bude osjećao dobro.

„Imam sreće da sam primio vakcinu i buster, i da imam pristup testovima i odličnoj medicinskoj zaštiti“, napisao je.

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com