BIL GEJTS IMA KORONU: Imam sreće da sam primio vakcinu i buster

Bil Gejts, jedan od najbogatijih ljudi i osnivač “Majkrosofta”, pozitivan je na koronavirus.
Gejts je na Tviteru naveo da ima blage simptome. Dodao je da će biti u izolaciji dok se ne bude osjećao dobro.
„Imam sreće da sam primio vakcinu i buster, i da imam pristup testovima i odličnoj medicinskoj zaštiti“, napisao je.
I've tested positive for COVID. I'm experiencing mild symptoms and am following the experts’ advice by isolating until I'm healthy again.
— Bill Gates (@BillGates) May 10, 2022



