Budva na Viberu: "Đe se kupaš?", "Oli na piće?", "Čuš!", "Banja"... - Volim Podgoricu

Budva na Viberu: “Đe se kupaš?”, “Oli na piće?”, “Čuš!”, “Banja”…

Jedinstvenim dizajnerskim rješenjem predstavljena je ličnost Budve u formi Viber stikera!

Tako korisnici Vibera od sada mogu koristiti ekspresivne, emotivne i zabavne stikere karakteristične za naše podneblje, a naročito metropolu turizma.

Stikeri su inspirisani Budvom, turizmom, manifestacijama koje se organizuju od strane TOB-a, kulturno-istorijskim nasljeđem, morem i suncem, ali i lokalnim kulinarskim specijalitetima, lokalnim izrazima ili rečenicama, kao što su: “Đe se kupaš?”, “Oli na piće?”, “Čuš!”, “Banja”…

Neki stikeri se odnose na slogan Budve kao destinacije Full.Feel.Budva.

Inače TO Budva je ranije raspisala konkurs za izradu Viber stikera koji je trajao do 15. marta.

(Cdm)

Slične Objave

Back to top button
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com